mapka
Česky English Deutsch
GRAFIA, s.r.o.
Budilova 4
301 00 Plzeň
Tel./fax:+420 377 227 701
E-mail: info@grafia.cz

 
 

OCENĚNÍ MAMMA/PARENT FRIENDLY


soubor logo_Mamma_friendly_orez.jpg

 

Ocenění  MAMMA / PARENT FRIENDLY uděluje společnost Grafia, s.r.o. na základě přihlášení podniků a po zhodnocení odborné poroty.

 

Tímto oceněním se snažíme podpořit podniky, které pro své zaměstnance vytvářejí podmínky přátelské rodině, a inspirovat tak ostatní.  

 

 

 

soubor MammaFriendly foto.jpg

 

 

30. ledna 2018 jsme v rámci 6. ročníku Veletrhu práce a vzdělávání Klíč k příležitostem, předali ocenění společnostem přátelským rodinám svých zaměstnanců za rok 2017.

 

A které firmy ocenění získaly?

 

1) BOHEMIA SEKT, s.r.o.

Společnost BOHEMIA SEKT patří k nejvýznamnějším výrobcům sektů a vín ve střední a východní Evropě, zaměstnává cca 250 zaměstnanců.

Poprvé firma získala ocenění Mamma/Parent Friendly za rok 2013.

Firma má stabilní tým zaměstnanců s nízkou fluktuací. Firma žije příběhy svých zaměstnanců, kteří pracují v Bohemia Sektu prostě rádi – a tak není neobvyklé, že dříve obchodní zástupce je nyní vrchní sommeliér, že např. asistentka sama absolvuje someliérské zkoušky, atd.

Firma pořádá dětské dny, setkává se s bývalými zaměstnanci, pořádá akce i pro rodiče na MD, umožňuje částečné úvazky, podílí se na pořádání sportovních a kulturních akcí, atd.

Jsme rádi, že můžeme ocenění udělit opakovaně a těšíme se na další spolupráci.


Ocenění převzala: Markéta Králová, HR manažerka

 

2) dm drogerie markt s. r. o.

Společnost dm drogerie markt je rozsáhlá síť prodejen s drogérií a kosmetikou, v ČR má společnost více než 2 000 zaměstnanců ve více než 250-ti pobočkách.

V dm drogerii vládne klid, pohoda a úsměv. Firma umožňuje nadstandardní kontakt s rodiči na MD, váží si dlouhodobé spolupráce se svými zaměstnanci a proto se může pyšnit minimální potřebou náboru (i v této složité době), protože do dm se prostě zaměstnanci i po mateřské či rodičovské rádi vracejí.

Individuálně nastavené úvazky jsou v dm samozřejmostí, firma má skvěle nastavený systém benefitů, které jsou k dispozici pro každého zaměstnance.

Firma zřídila pozici interního ombudsmana, který je vždy připraven naslouchat a řešit, aktivně realizuje dlouholetý projekt „Veselé zoubky“, rodiče mají v dm zelenou...

Velmi nás těší předávat ocenění Mamma/Parent Friendly právě společnosti dm drogerie markt

Ocenění převzala: Monika Topková, vedoucí oddělení rozvoje organizace

 

3) CHRIST CAR WASH s.r.o.

Firma působí v ČR od r. 1996, jako dceřinná společnost Otto Christ AG v Memmingenu (SRN) a zaměstnává celkem cca cca 370 osob.
Firma vyrábí komponenty mycích linek osobních automobilů, ale také čistírny odpadních vod, vysavače, vysokotlaké čističe, čtečky paměťových karet a ostatní příslušenství.

Firma je stabilní, rostoucí zaměstnavatel, který je právem pyšný na extrémně čistý provoz – v Christu „můžete i ve výrobní hale z podlahy jíst“.

Firma pořádá dětské dny, zapojuje do svých aktivit i rodiče na MD, umožňuje částečné úvazky, pořádá večírky, dny otevřených dveří, apod. Pokud se zaměstnáte u Christ Car Wash, můžete i Vy využívat firemní myčku pro své auto

Ocenění převzal: Mgr. Lukáš Polák, Zástupce vedoucího IT odd.

 

4) INOTECH ČR spol. s r.o.

Společnost má aktuálně cca 120 zaměstnanců a působí na trhu v oblasti vývoje, výroby forem, tlakového vstřikování, zušlechtění a montáže plastů. 

V Inotechu zjistíte, že nejsou ničím výjimeční, že se nesnaží s nikým předhánět, ale říkají o sobě: „jsme úplně normální výrobní firma, známe se mezi sebou a proto nám to funguje“.

Firma nekomplikovaně poskytuje zkrácené úvazky, vychází vstříc rodičům na MD/RD, firma se podílí na pořádání dětských dnů, podporuje fotbalový a hokejový klub, motivuje své zaměstnance k návratu po MD/RD.

V Inotechu, je zkrátka dobře a my jsme rádi, že můžeme opět ocenit společnost, která Mamma / Parent Friendly získala už za rok 2013.

Ocenění převzala 15.2. 2018 v rámci pravidelného Setkání HR manažerů: Ing. Lenka Brožková, vedoucí ekonom

 

5. NOVARES CZ Janovice s.r.o.

Společnost má aktuálně cca 330 zaměstnanců a plánuje do konce roku 2018 navýšení stavu o dalších cca 100 míst. Novares vyrábí plastové komponenty pro automobilový průmysl.

Novares získal ocenění ještě jako Key Plastics Janovice za rok 2012 a jsme rádi, že se firma pod křídly nového francouzského koncernu opět registrovala pro Mamma / Parent Friendly.

Firma umožňuje částečné úvazky pro THP pozice, pořádá dětské dny, umožňuje brigádní zapojení i bývalým (starším) zaměstnancům, aktivně zve své rodiče na MD/RD na pořádané firemní akce, apod.

V  Novaresu platí, co se řekne... Firma je hrdá na své skvělé vedoucí, kteří umí jednat s lidmi a které si díky cílené péči sama vychovává.

Ocenění převzala: Ing. Jana Hamplová, HR manažerka

 

6. Sony DADC Czech Republic, s.r.o.

Společnost má v ČR aktuálně cca 850 zaměstnanců v provozech v Plzni, Štěnovicích, v Nýřanech a v Praze. Sony DADC je dodavatelem disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl, Evropské centrum sdílených služeb v centru Plzně a v Praze zajišťuje pro sesterské evropské společnosti i pro externí zákazníky služby zejména v oblastech zákaznického servisu, retailových služeb, financí nebo IT.

Firma podporuje rodiče na MD/RD, aktivně je zapojuje do pořádaných akcí, firma vzdělává své zaměstnance, pořádá pro své zaměstnance i pro veřejnost „Sony DADC RUN“, nabízí částečné pracovní úvazky, apod.

Maminkám / rodičům firma umožňuje se dobře adaptovat po návratu z MD/RD do práce a to jak ve výrobě, tak v Shared centru v Plzni i v ostatních provozech.

I firma Sony DADC patří k těm, kteří se registrovali, aby obnovili svoji certifikaci Mamma / Parent Friendly z roku 2012.

Ocenění převzala: Julie Borecká, HR Business Partner

 

 

BLAHOPŘEJEME VŠEM OCENĚNÝM !

Grafia, s.r.o.

 

----------

Máte-li zájem získat toto ocenění, kontaktujte nás: obchod@grafia.cz nebo rovnou registrujte svoji společnost a zvyšte svoji atraktivitu pro nové i stávající zaměstnance.

 

Více informací k ocenění je k dispozici ZDE

 

Registrace firem, rok 2018: https://goo.gl/forms/2Z9WwKgyJH8C12kv1

 

 

KRITÉRIA:

 1. Firma zaměstnává rodiče po návratu z mateřské nebo rodičovské dovolené.

 2. Firma umožňuje zaměstnancům flexibilní moderní formy práce tzn. např. pružnou pracovní dobu, částečný pracovní úvazek, sdílené pracovní místo, stlačený pracovní týden.

 3. Firma umožňuje zaměstnancům práci z domova při neočekávaných událostech v rodině (např. péče o starší rodiče, nemoc dítěte).

 4. Firma má program pro rodiče na mateřské/rodičovské dovolené, kterým poskytuje např. možnost účasti na školeních či jiné zaměstnanecké výhody.

 5. Firma pořádá „Dětské dny“ pro zaměstnance nebo obdobné akce.

 6. Firma má vlastní školku, hlídací koutek, případně je sponzorem některé školky, nebo umožňuje rodičům přivést si děti v případě potřeby na pracoviště.

 7. Firemní kultura je nakloněna rozvoji pracovníků po návratu z mateřské či rodičovské dovolené.

 8. Firma se podílí na pořádání dětských sportovních akcí nebo je sponzorem dětského hřiště či sportovního areálu.

 9. Firma se podílí na organizování kulturních akcí, na kterých jsou děti vítány.

 10. Firma nezapomíná ani na starší generaci, připravuje různé kurzy a setkání i pro své bývalé zaměstnance.

   

 

 

Pokud Vaše společnost splňuje minimálně 5 z 10ti výše uvedených kritérií, registrujte se....

 

Odborná porota prověří a schválí uvedené údaje a v případě úspěchu vyzve podnik k převzetí ocenění na veletrhu práce a vzdělávání Klíč k příležitostem. Poté je podnik oprávněn užívat tuto značku na svých propagačních materiálech po dobu 3 let. Pak je možné certifikát obnovit.

Protokol o udělení certifikátu je archivován ve společnosti Grafia, s.r.o. v souladu se zákonem 101/2000 Sb.o ochraně osobních údajů.

 

Buďte atraktivní zaměstnavatel!


26 let

 


 Buďte s námi ve spojení

najdete nás na facebooku

linkedinlogo

Aktuality

7. ročník tradičního

Veletrhu práce a vzdělávání Klíč k příležitostem

se konal 30. ledna 2019

Fotky a informace najdete na webu

http://praci.najdisi.cz/


POVEZ II
Pozitivní změny od 18. 6. 2018!

Získejte dotaci na školení Vašich zaměstnanců až do výše 85%!

Více informací: obchod@grafia.cz

Tel.: 378 771 215


Rekvalifikační kurzy

Přihlášky on-line

Kontrolor kvality

4. 4. - 7. 11. 2019

Obsluha CNC obráběcích strojů

podzim 2019

Personalista

26. 3. - 10. 12. 2019

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách 

 


 

Otevřené kurzy 

Přihlášky on-line

Základy strojírenství a technologie I

6. 6., 18. 6., 25. 6. a 2. 7. 2019

Základy strojírenství a technologie II

10. 10., 17. 10., 24. 10. a 31. 10. 2019

Účetnictví pro spolky

10. 6. 2019

Paletové hospodářství

13. 6. a 27. 6. 2019

Nákupní procesy v podniku

12. 6. a 26. 6. 2019

Power BI Desktop

13. 6. a 20. 6. 2019

Asertivita v praxi

25. 6. 2019

Rétorika a prezentace

30. 7. a 31. 7. 2019


 

Žena Regionu

děkujeme, že jste podpořili Grafia, s.r.o. hlasováním pro její jednatelku, Mgr. Janu Brabcovou, v soutěži Žena regionu.

žena regionu

 


Ocenění českých podnikatelek 2017: Jednatelka společnosti Grafia s.r.o., paní Mgr. Jana Brabcová, získala 2. místo v kategorii Malá společnost. Blahopřejeme a máme radost!
Tým Grafia, s.r.o.

 

ocenění podnikatelek


Vizionáři 2016: Grafia získala Čestné uznání za inovativnost, ekonomický a společenský přínos ve svém oboru: soubor Vizionáři_na web_menší.jpg

 


 

Hledáme LEKTORY!!!

Lektor AJ, NJ

Lektor PC dovedností

Lektor komunikačních dovedností

Lektor kurzů v oblasti kvality

Více informací: ZDE
nebo kurzy@grafia.cz


 


 
 
Tel./fax: +420 377 227 701
E-mail: info@grafia.cz
© GRAFIA, s.r.o. 2012
Budilova 4, 301 21 Plzeň